Advert
Advert

TURSAB, ADIYAMAN KİTABI HAZIRLIKLARINA BAŞLADI

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB) bir çok medeniyetin gelip geçtiği ve bu medeniyetlerin izlerini taşıyan, barışın, kardeşliğin, huzurun, hoşgörünün ve Güneydoğu Anadolu’nun en şirin ili Adıyaman’ın turizmine potansiyel teşkil eden tarihi ve turistik noktalarda çekimler yaparak Adıyaman Tanıtım Kitabını çıkarmaya hazırlanıyor.

TURSAB, ADIYAMAN KİTABI HAZIRLIKLARINA BAŞLADI
TURSAB, ADIYAMAN KİTABI HAZIRLIKLARINA BAŞLADI .
Bu içerik 687 kez okundu.
Advert

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Vali Mahmut Demirtaş, TÜRSAB’ın Kültür yayınları dizisine Güneş’in ve Kutlu Sahabenin diyarı Adıyaman’ı da eklediğini belirterek, “Ülkemizin turizm sektörüne önemli katkılarda bulunan TURSAB, Kültür Yayınları dizisine Adıyaman kitabı ile devam ediyor. Ülkemizin sahip olduğu tarihi, kültürel, doğal ve turistik değerlerinin tanıtımı amacıyla 2002 yılından başladığı “Kültür Yayınları” dizisini 2014 yılında da Adıyaman ile devam edecek olan TURSAB’ın, turizm sektörünün ulusal ve uluslar arası platformda yaptığı tanıtım ve pazarlama çalışmalarında çok önemli bir materyal olarak yerini alacak “Adıyaman Kitabı”nın hazırlık çalışmalarına başladığını” ifade etti.

TURSAB tarafından alanında uzman ekiplerce yapılacak olan bu çalışmanın Adıyaman’ın engin tarihine ve göz kamaştıran kültürel zenginliğine ayna tutacağını belirten Vali Mahmut Demirtaş, “Adıyaman’ın tarihi ve turistik noktalarda yapılacak olan çekimler profesyonel bir ekip olan Hümeyra ve Rasim Konyar’ın objektifinden yansıyacak ve evrensel düzeyde ilimizin tanıtımı sağlanmış olacaktır. Çekim süresince ilimizdeki tarihi ve turistik noktalarda yapılacak çalışmada ekibe gerekli kolaylığında sağlanacağını sözlerine ekledi. 

TURSAB ADIYAMAN KİTABI HAZIRLIKLARINA BAŞLADI Kahta kahtahaber kahta haber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemrut vali kaymakam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI