Advert
Advert

MUHTARLARLA İLİN SORUNLARINI KONUŞTU

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği üyesi muhtarlarımızı makamında ağırlayarak ilin sorunları üzerinde görüş alış verişinde bulundu.

MUHTARLARLA İLİN SORUNLARINI KONUŞTU
MUHTARLARLA İLİN SORUNLARINI KONUŞTU .
Bu içerik 142 kez okundu.
Advert

Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği üyesi muhtarlar,Başkan F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.

Dernek Başkanı Abdulkadir Geylani Taş başkanlığında, Belediye Başkanı ile bir araya gelen muhtarlar, kendilerine her fırsatta destek olan Belediyenin bütün birimleri adına Başkana teşekkürlerini iletti. Kısa süre önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı üzerine İçişleri Bakanlığın organizasyonuyla İspanya’ya giden muhtarların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı, muhtarların, devletin ve belediyenin mahallelerdeki temsilcileri olduğunu hatırlatarak, “Muhtarlık, halkla devlet arasında bir köprüdür. Bu kadar ehemmiyetli bir görevi yürüten muhtarlarımıza destek olmak da devletimizin ve belediye başkanlarının görevidir.

 Bu vesileyle düzenlenen yurt dışı gezisinin çok önemli olduğuna inanıyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bizde göreve geldiğimiz günden bu yana muhtarlarla hep koordine içerisinde olmaya, sorunlarına kulak vermeye özen gösterdik. İnşallah bundan sonraki süreçte de eksiklerimizi tamamlamış bir şekilde muhtarlarımıza ve mahallelerine gerekli hizmetleri götüreceğiz” diye konuştu..

Ziyarette muhtarlar adına bir konuşma yapan Dernek Başkanı Taş ise misafirperverliğinden dolayı Başkanımıza teşekkür etti. Sohbet havasında geçen ziyarette Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, muhtarlarla ilin ve mahallelerinin sorunları üzerine görüş alışverişinde bulundu.

kahta kahtahaber haber kahta adıyaman vali kaymakam meb time KAHTA HABER TIME ak ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI