Advert
Advert

Başkan Özdemir, Sağlık Yaşam Parkı’nda Çalışmaları İnceledi

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Mimar Sinan Mahallesi’nde devam eden Sağlıklı Yaşam Parkı içerisinde kurulan yeni çocuk oyun alanlarında incelemelerde bulundu.

Başkan Özdemir, Sağlık Yaşam Parkı’nda Çalışmaları İnceledi
Başkan Özdemir, Sağlık Yaşam Parkı’nda Çalışmaları İnceledi .
Bu içerik 156 kez okundu.
Advert

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, açıklamasında, ilçemizin en büyük mahallesi olan Mimar Sinan Mahallesi’nde bulunan üç parktan bir tanesi olan Sağlıklı Yaşam Parkı, mahalle halkının en çok kullandığı parklardan birisi olmakla beraber bu parkta diğer parklarımızdan farklı olarak yürüyüş yolu da yer almakta olduğunu belirterek kullanımdan dolayı eskiyen çocuk oyun alanının yenilendiğini söyledi.

Başkan Özdemir, açıklamasında şu bilgileri verdi: “Eskiyen çocuk oyun alanlarını değiştirdik. Daha büyük ve daha geniş bir çocuk oyun alanı yerleştirdik. Bu oyun alanından Türkiye'de 3 adet var ve üçüncüsünü ilçemize kurduk.

Burada çocuklarımız spor anlamında oyun alanında kendilerini geliştirebileceği birçok güzel alan oluşturduk. Bu oyun alanı Çocuklarımız oyun alanında zeminden kaynaklanacak yaralanmalara karşı da oyun alanları altına kauçuk döşendi.Vatandaşlarımızın istek,ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda durmadan hizmet etmeye devam edeceğiz."

kahta kahtahaber haber kahta adıyaman vali kaymakam meb time KAHTA HABER TIME ak ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI