Advert
Advert

Bağlarbaşı köyünde, kilit parke taşı döşemeleri de tamamlandı

Gölbaşı İlçesine bağlı köylerde alt yapı ve üst yapı çalışmaları aralıksız sürdürülüyor. Bu kapsamda, daha önce içme suyu ve kanalizasyon hattı çalışmaları tamamlanan Bağlarbaşı köyünde, kilit parke taşı döşemeleri de tamamlandı ve Kaymakamımız Sayın Can AKSOY tarafından incelemelerde bulunuldu.

Bağlarbaşı köyünde, kilit parke taşı döşemeleri de tamamlandı
Bağlarbaşı köyünde, kilit parke taşı döşemeleri de tamamlandı .
Bu içerik 136 kez okundu.
Advert

Kaymakam Can AKSOY, Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından ilçeye bağlı köylere, kilit parke yapımının sürdüğünü bildirdi.

Kaymakam AKSOY, Adıyaman İl Özel İdaresi’nin katkılarıyla ilçeye bağlı Bağlarbaşı köyünde, köy içi kilit parke yol yapımının tamamlandığını söyledi. Gelişen Türkiye'de sadece şehirlerin değil, köylerin de yatırım alarak geliştiğini ve güzelleştiğini ifade eden AKSOY, "Devletimiz bu konuda gerekli yardımları yapıyor. Bizler de öncelikli olarak köylerimizin en önemli sorunlarından olan yol, su, kanalizasyon gibi sorunlara çözüm getirmeye çalışıyoruz.

Bu çerçevede içme suyu, kanalizasyon ve yol yapım çalışmalarına ağırlık veriyoruz. Bu kapsamda Bağlarbaşı köyünde 4 bin 500 metre kare kilitli parke döşedik. Çalışmamız bordürleri ile birlikte toplam 80 bin liraya mal oldu. Hayırlı, uğurlu olsun " dedi.

Gölbaşı Kaymakamı Can AKSOY, beraberinde Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Sait ÖZDEMİR ve İlçe Özel İdaresinden teknik bir ekiple Bağlarbaşı Köyünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

kahta kahtahaber haber kahta adıyaman vali kaymakam meb time KAHTA HABER TIME ak ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI