Advert
Advert

ADYÜ FM'de Tercih Rehberi Programı Başladı

2018-2019 eğitim-öğretim yılı öncesi üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik olarak geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da ADYÜ FM'de Tercih Rehberi 2018 programı başladı.

ADYÜ FM'de Tercih Rehberi Programı Başladı
ADYÜ FM'de Tercih Rehberi Programı Başladı .
Bu içerik 251 kez okundu.
Advert

Üniversite radyosu ADYÜ FM'de yayınlanmaya başlayan Tercih Rehberi 2018 programında adayların Üniversite ve yükseköğretim programları hakkında merak ettiği sorular ilgili akademik birim yöneticileri tarafından cevaplanıyor.

Tercih Rehberi programına misafir olan akademik birim yöneticileri sorulan sorulara cevaben birimlerinde bulunan bölümler, akademik kadroları, öğrencilere sunulan imkân ve hizmetler, öğrenci ve mezun sayıları, mezunlarının iş imkânları ile kontenjanlar hakkında bilgi veriyor.

Her bir programında farklı bir fakülte, yüksekokul veya meslek yüksekokulunun akademik birim yöneticisinin katılarak kendi birimini tanıttığı Tercih Rehberi Programı, Pazar günleri hariç haftanın her günü 08.00, 12:00 ve 17:00 saatlerinde 95.3 ADYÜ FM’de yayınlanıyor.

Üniversite tercih döneminde adayların ve velilerin mutlaka dinlemesi gereken Tercih Rehberi programı ve daha fazlası için ADYÜ FM'i, karasal yayında FM bandında 95.3 frekansından veya internet üzerinden http://radyo.adiyaman.edu.tr adresinden dinleyebilirsiniz.

Tercih Rehberi Programının ses kayıtlarına ise Üniversitemiz YouTube kanalındaki ADYÜ FM Tercih Rehberi 2018 oynatma listesinden erişilebilmektedir.

kahta kahtahaber haber kahta adıyaman vali kaymakam meb time KAHTA HABER TIME ak ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI