Advert
Advert

Adıyaman Üniversitesinden Adıyaman 1954 Spor Kulübüne Destek

2018-2019 futbol sezonunda ilimizi Türkiye 3. Futbol Liginde temsil edecek olan Adıyaman 1954 Spor Kulübünün sezon açılışı ve ilk antrenmanı uluslararası standartlara sahip Üniversitemiz stadyumunda gerçekleştirildi.

Adıyaman Üniversitesinden Adıyaman 1954 Spor Kulübüne Destek
Adıyaman Üniversitesinden Adıyaman 1954 Spor Kulübüne Destek .
Bu içerik 183 kez okundu.
Advert

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha GÖNÜLLÜ’nün de takip ettiği antrenman ve açılış töreninde güzel görüntüler oluştu. Bal Liginden 3. Lige çıkma başarısı gösteren sporcular ve teknik heyete ikramda bulunan Rektör Prof. Dr. GÖNÜLLÜ, yeni sezon öncesi takıma başarılar diledi.

Rektör Prof. Dr. GÖNÜLLÜ, Adıyaman 1954 Spor Kulübüne ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Yeni futbol sezonunda ilimiz Türkiye 3. Futbol Liginde temsil edecek olan Adıyaman 1954 Spor Kulübüne başarılar diliyorum. Bal Liginden 3. Lige olduğu gibi bu yıl da 3. Ligden 2. Lige çıkacağımızı ümit ediyorum. Dilerim takımımız Adıyamanlıların yüzünü güldürür. Spor önemli bir tanıtım ve turizm aracı. Sizlerin de Adıyaman ilini ulusal arenadaki tanıtımını en iyi şekilde yapmanızı temenni ediyorum. Bizler her zaman yanınızdayız. Çok çalışın ve Adıyaman’ı hak ettiği liglere taşıyın." dedi.

Adıyaman 1954 Spor Kulübü Başkanı Hüseyin KOÇ ise kapılarını Adıyaman 1954 Spor Kulübüne açan Adıyaman Üniversitesi ve Rektör Prof. Dr. GÖNÜLLÜ'ye teşekkür etti. Başkan KOÇ; "Üniversitemiz, yeni sezon hazırlıkları kapsamında 1. etap kamp çalışmalarına başlayan Adıyaman 1954 Spor Kulübüne tesislerini açarak ilimiz sporuna katkı sağladı. Başta Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Talha GÖNÜLLÜ olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum." dedi.

Öte yandan, Adıyaman 1954 Spor Kulübünün Sportif Direktörlüğü görevini yeni sezonda da Üniversitenin Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Fatih MURATHAN’ın yapacağı öğrenildi.


kahta kahtahaber haber kahta adıyaman vali kaymakam meb time KAHTA HABER TIME ak ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI