Advert
Advert

ŞEHİT AKİF GÜLEŞ TAZİYE EVİNE YEMEKHANE VE MUTFAK

Adıyaman Belediyesi, Şehit Akif Güleş Taziye evi bahçesinde başlattığı yemekhane ve mutfak inşaatını tamamlayarak hizmete açtı.

ŞEHİT AKİF GÜLEŞ TAZİYE EVİNE YEMEKHANE VE MUTFAK
ŞEHİT AKİF GÜLEŞ TAZİYE EVİNE YEMEKHANE VE MUTFAK .
Bu içerik 161 kez okundu.
Advert

Adıyaman’ın bütün mahallelerinde başlattığı taziye evi yapım seferberliğini tüm hızıyla sürdüren Belediyemiz şimdide ihtiyaç duyulan taziye evlerine yemekhane ve mutfak yapımına başladı.

     Barbaros Hayrettin Mahallesi’nde bulunan Şehit Akif Güleş Taziye Evi’nde ihtiyaca binaen başlatılan mutfak ve yemekhane inşaatı hakkında bilgi veren yetkililerimiz, “İlimizin en yoğun kullanılan taziye evlerinden bir tanesi olan Şehit Akif Güleş Taziye Evi’nde, taziye sahiplerinin ihtiyacı üzerine yemekhane ve mutfak olarak kullanılabilecek ayrı bir bina inşaatına başlayan Fen İşleri Müdürlüğümüz çalışmalarını kısa süre içerisinde tamamladı. İnşallah bundan sonra taziye sahipleri ana bina da misafirlerini ağırlarken, hemen yanında yapılan ayrı bölümde de yemek saati yemeklerini yiyebilecekler. Halkımıza hayırlı olmasını diliyoruz” şeklinde konuştu.

     Belediye tarafından gerçekleştirilen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren taziye sahipleri ise Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya ve ekibine teşekkür etti.

ŞEHİT AKİF GÜLEŞ TAZİYE EVİNE YEMEKHANE VE MUTFAK kahta kahtahaber haber tut kahta adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemrut vali kaymakam meb time KAHTA HABER TIME ak a
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI