Advert
Advert

'Gülümseyen Yüz Binler'

MEC Vakfı’ndan 13. Uluslararası Kurban Organizasyonu: 'Gülümseyen Yüz Binler'

'Gülümseyen Yüz Binler'
'Gülümseyen Yüz Binler' .
Bu içerik 189 kez okundu.
Advert

Mahmud Es’ad Coşan (MEC) Vakfı, Uluslararası Kurban Organizasyonuyla unutulan diyarlardaki gerçek ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini yeniden tebessüm ettirmeye hazırlanıyor.

13. kez gerçekleştirilecek organizasyon bu yılGülümseyen Yüz Binler” temasıyla düzenleniyor.

Dünyanın birçok ülkesinden katılan hayırseverlerin vekâletleriyle kesilen kurbanların, ilk elden ve layıkıyla gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını görev edinen MEC Vakfı, bu yıl da; yüz binlerce insanın yüzünde bir gülümseme, kalbinde bir ışık, sofrasında bir lokma olmak için var gücü ile çalışıyor.

Coğrafi olarak uzaklarda olan, açlık sınırında zor bir hayat geçiren Endonezya’daki Müslümanlara unutulmadıklarını hatırlatmak için en güzel vesile olan kurban bağışı; vekâletin alındığı andan, ihtiyaç sahibine ulaşana kadar özenli, sistemli ve disiplinli bir yolculuktan geçiyor.

İbadet hassasiyeti’ ile kesilen kurbanlar, bir Müslüman kardeşinden, ihtiyaç sahibine bir hediye olarak teslim ediliyor.

Yüz binlerce aileye kurban etlerini ilk elden ulaştıran MEC Vakfı, bu yılki büyükbaş ve küçükbaş kurban bedelini 240 Avustralya Doları (yaklaşık 845 TL) olarak belirledi.

Sadece internet üzerinden gerçekleştirilecek vekâlet işlemleri ile ilgili detaylı bilgiye kurban.mecvakfi.orgadresinden ulaşılabilir.

'Gülümseyen Yüz Binler' kahta kahtahaber haber tut kahta adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemrut vali kaymakam meb time KAHTA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI