Advert
Advert

EV VE SÜS HAYVANI SATICILARINA EĞİTİM

Adıyaman belediyesi tarafından, son yıllarda yaygınlaşan ev ve süs hayvanlarının satışını yapan esnaflara yönelik eğitim programı düzenlendi.

EV VE SÜS HAYVANI SATICILARINA EĞİTİM
EV VE SÜS HAYVANI SATICILARINA EĞİTİM .
Bu içerik 138 kez okundu.
Advert

 Adıyaman Belediyesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen 8 saatlik eğitim programına katılan 110 ev ve süs hayvanı satıcısı, Veteriner Hekimimiz Yusuf Işık, Ruhsat ve Denetim Müdürümüz Mahmut Doğan, Hukuk İşleri Müdürümüz Av. Yusuf Polat ve yine Avukatlarımızdan Mustafa Güzel tarafından verilen eğitimler sonunda sertifika almaya hak kazandı.

   Düzenlenen eğitim programı hakkında bilgi veren yetkililerimiz, “5199 sayılı Hayvan Hakları Koruma Kanunu, Hayvanların Korunmasına Dair Uygulama Yönetmeliği ve 08.10.2011 tarih ve 28078 sayılı Ev ve Süs Hayvanlarının Üretim, Satış, Barınma ve Eğitim Yerleri Hakkında Yönetmelik gereğince Belediyemiz tarafından iki gün süren ev ve süs hayvanları satışı yapan esnafımıza yönelik bir eğitim programı düzenlenmiştir. Programa katılan tüm esnaflarımız sertifika almaya hak kazandı” diye konuştu.

EV VE SÜS HAYVANI SATICILARINA EĞİTİM kahta kahtahaber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemrut vali kaymakam meb time
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI