Advert
Advert

Girne Mahallesinde çalışmalarımız sürüyor

Girne Mahallesinde Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor Kâhta Belediyesi, yaz sezonu öncesinde başlattığı yol bakım kaldırım çalışmaları kapsamında Girne Mahallesi’nde asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Girne Mahallesinde çalışmalarımız sürüyor
Girne Mahallesinde çalışmalarımız sürüyor .
Bu içerik 179 kez okundu.
Advert

İlçede asfalt çalışmalarının aralıksız devam ettiğini söyleyen Kâhta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak “Vatandaşımızın sorunsuz ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmesi için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz" dedi.

Kâhta Belediyesi olarak sıcak asfalt hizmetlerinin ilçenin her köşesinde yoğun bir şekilde devam ettiğini Belirten Başkan Toprak, ekiplerin Kâhta’nın en büyük mahallesi olan Girne mahallemizde çalışmalarımızı yoğun bir tempo içerisinde sürdürdüğünü kaydetti. "Bu mahallemizde hummalı bir asfalt çalışmamız devam edecek.

Böylece mahallemizin yol sorununu çözmüş olacağız" Kâhta Belediyesi olarak her Mahallenin ihtiyaçlarını tespit ederek hızlı bir şekilde çözüme kavuşturduklarını dile getiren Başkan Toprak, "Diğer hizmetlerin de zamanında ve kaliteli yapılabilmesi için yolların kullanılabilir olması çok önemli. Asfaltlama çalışmamız bittiğinde de asfaltın girmediği yollara da parke taşı çalışmalarımız devam edecektir.

Şuan Kâhta Belediyesi olarak asfaltlama hizmeti konusunda büyük bir atağa kalkmış bulunuyoruz. Bütün mahallelerimizin eksikliklerini yerinde tespit etmiş durumdayız ve çok hassas bir şekilde çalışarak hepsini de çözüme kavuşturmuş durumdayız..

Bu konuda son derece ciddi çalışıyoruz. Kâhta sınırları içerisinde ihtiyaç olan her yere asfalt ve parke hizmetini de götüreceğiz. Kâhta’da asfaltlanmamış yol ve sokak bırakmayacağız" ifadelerini kullandı.

Girne Mahallesinde çalışmalarımız sürüyor kahta kahtahaber kahta haber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemrut vali kaymakam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI