Advert
Advert

BAŞKAN HAL ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ

Her fırsatta esnafın yanında olan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, esnaf odaları temsilcileriyle birlikte yaş sebze ve meyve satıcılarını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

BAŞKAN HAL ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN HAL ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ .
Bu içerik 178 kez okundu.
Advert

 Adıyaman esnafının sorunlarıyla yakından ilgilenen ve her fırsatta yanlarında olan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, Yeni Adıyaman Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Mustafa Salman ve bazı oda başkanlarıyla birlikte Adıyaman Yaş Sebze ve Meyve Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Mehmet Baki Kutlu’yu ve sebze hali esnafını ziyaret etti.

   Ziyarette sebze hali esnafıyla sohbet edip sorunlarını dinleyen Başkanımız, Adıyaman Belediyesi olarak halkın yararına hizmet veren her meslek grubunun ve esnafın yanında olduklarını dile getirdi. Başkanımız ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Arkadaşlarımız, halkımıza daha kaliteli sebze ve meyve ulaştırabilmenin gayreti içerisinde. Halkımıza meyve ve sebzenin en iyisini, en uygun fiyata ulaştırmaya çalışan bu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

  Adıyaman Yaş Sebze ve Meyve Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Mehmet Baki Kutlu ise yaptığı açıklamada, her zaman desteklerini yanlarında gördüklerini söylediği Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür etti.

  Yeni Adıyaman Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Mustafa Salman ise Belediye Başkanımızın her zaman esnafla iç içe olduğunu ve sorunlarına büyük duyarlılık gösterdiğini dile getirerek, tüm esnaflar adına kendisine minnettar olduklarını dile getirdi.

   Konuşmaların ardından sebze hali esnafı sorun ve sıkıntılarını Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ve beraberindeki heyetle paylaştı.

BAŞKAN HAL ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ kahta kahtahaber kahta haber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemrut vali kaymakam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI