Advert
Advert

KONSERVATUAR TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz bünyesinde faaliyetlerini yürüten Konservatuarları yaz dönemi kursları devam ediyor.

KONSERVATUAR TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
KONSERVATUAR TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR .
Bu içerik 192 kez okundu.
Advert

2018-2019 yaz dönemi kurslarına devam eden Konservatuarımız, her yıl olduğu gibi bu yıl da gençlerden yoğun ilgi görüyor.

     Her yıl yaz ve güz olmak üzere iki ayrı dönemde binlerce öğrencinin 20’ye yakın farklı dalda eğitim aldığı konservatuarımıza gösterilen ilgiden duydukları memnuniyeti dile getiren yetkililerimiz, sanata merakı olan herkesi ücretsiz kurslara katılmaya davet etti.

      Devam eden kurslar hakkında bilgi veren yetkililerimiz, “Konservatuarımız da daha önceki yıllarda olduğu gibi yaz döneminde de yoğun bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Çocuklarımızın yaz tatilini iyi bir şekilde değerlendirmeleri ve kötü alışkanlıkları olan çocuklarımızın bu alışkanlıklardan kurtulmalarını sağlamak amacıyla kurulan ve her yıl üstüne koyarak büyüyen konservatuarımızda yaz döneminde, alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından keman, bağlama, gitar, piyano, ney, resim, satranç, ud, Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği gibi bölümlerde eğitimler veriliyor. Eğitimler sonunda başarılı olan kursiyerlerimiz katılım belgesi almaya hak kazanacak” diye konuştu.

   Kurslara katılan öğrencilerimiz ise verilen kaliteli eğitimlerden dolayı yönetimimize teşekkür ederek, tüm sanatseverleri konservatuarımıza davet etti.

KONSERVATUAR TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR. Kahta kahtahaber kahta haber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan n
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI