Advert
Advert

81 İL 82 DEMOKRASİ DESTANI (ÇOCUK GÖZÜYLE 15 TEMMUZ)

Halide Edip Anaokulu tarafından hayata geçirilen 81 İl 82 Demokrasi Destanı, Çocuk Gözüyle 15 Temmuz projesi tamamlandı.

81 İL 82 DEMOKRASİ DESTANI (ÇOCUK GÖZÜYLE 15 TEMMUZ)
81 İL 82 DEMOKRASİ DESTANI (ÇOCUK GÖZÜYLE 15 TEMMUZ) .
Bu içerik 245 kez okundu.
Advert

Türkiye´nin her yerinden anaokullarının katılımıyla gerçekleştirilen projede minik çocuklar kendi bakış açılarıyla 15 Temmuz´u resmettiler. Projeyle ilgili okul müdürü Cemal Önder, Adıyaman’dan ve diğer 80 ilden çocuklarımız resim göndermişlerdi. Şimdi de bunlarla ilgili bir katalog hazırlayıp tüm katılım sağlayan tüm okullara gönderdik.

Projemizde emeği geçen öğretmenlerimize, çalışanlarımıza, 81 ilimizden katılım sağlayan okullarımıza ve emeğin en büyüğüne sahip sevgili öğrencilerimize teşekkür ederim dedi. Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya ise, ´´Milyonların tek yürek olduğu vatanımızın bu ulu destanını unutturmayacak bir hatıra olarak kitaplaştırılmış olan bu çalışmada emeği geçen okul müdürü Cemal Önder´e Halide Edip Anaokulu öğretmenlerine ve 81 ilimizden projemize gönüllü katılan okullarımıza özellikle de sevgili öğrencilerimize teşekkür ediyorum´´ dedi.

Okul Müdürü Cemal Önder, katalogları 81 ile göndermek üzere posta servisi aracılığıyla gönderdi.

81 İL 82 DEMOKRASİ DESTANI (ÇOCUK GÖZÜYLE 15 TEMMUZ) Kahta kahtahaber kahta haber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemrut vali kaymakam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI