Advert
Advert

Liderlik’ Konulu Seminer Verildi

Kahta ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul müdürleri ve yardımcılarına çalışanların motivasyonunu ve performansını artırmaya yönelik ‘Organizasyonel liderlik’ konulu seminer verildi.

Liderlik’ Konulu Seminer Verildi
Liderlik’ Konulu Seminer Verildi .
Bu içerik 749 kez okundu.
Advert

İpekyolu Kalkınma ajansı tarafından desteklenen seminer, Kahta Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezinde düzenlenendi. Eğitim Uzmanı Yeliz Ceyran tarafından sunulan seminerde kurum amirlerine, liderlik, liderliğin getirdiği görev ve sorumluklar hakkında bilgi verildi.

Eğitim Uzmanı Yeliz Ceyran, yöneticilere ve yönetici adaylarına liderlik tutumunu geliştirmeyi, planlama yapmayı, yüksek iş performansı oluşturmayı, problemleri hızlı çözmeyi ve motivasyon sağlamayı,  hızlı düşünmeyi ve çözüm bulmayı, takım çalışmasının önemini aşılamayı, sevilen ve benimsenen bir yönetici olmanın yollarını anlattı. 

Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezinde düzenlenen seminere, ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Selahattin Öztürk, okul müdürleri ile yardımcıları katıldı.

Liderlik’ Konulu Seminer Verildi Kahta kahtahaber kahta haber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI