Advert
Advert

TUT İLÇESİNDE İMAM-HATİP’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Adıyaman’ın Tut ilçesine bağlı Tepecik köyünde sözleşmeli İmam-Hatip olarak göreve yeni başlayan Fatih COŞKUN, İki adet Kurbanını Türkiye Diyanet Vakfı’nın Başlatmış olduğu ‘’Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş’’ Vekâletle kurban organizasyonuna bağışladı.

TUT İLÇESİNDE İMAM-HATİP’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ
TUT İLÇESİNDE İMAM-HATİP’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ .
Bu içerik 191 kez okundu.
Advert

İmam –Hatip; Başkanlığımızın yurt içinde ve yurtdışında bu kadar farklı noktaya güvenilir bir şekilde ve en muhtaç olan insanlara bu hisseleri ulaştırmasından çok etkilendim ve bu organizasyona biz öncülük yaparsak halkımız arkamızdan gelecektir, diyerek kurbanlarımı bağışladım. Rabbim bu organizasyonda emeği geçen herkesten razı olsun, diye açıklamada bulundu.

TDV Tut İlçe Şube Başkanı Oğuz YILMAZ; Personeline, bu güzel davranışından ve örnekliğinden dolayı teşekkür etti. Bu arkadaşımız hepimize örnek olmalı. Bizler toplumun önderleri olarak bu güzel örnekleri arttırabilir isek, toplumumuz da aynı davranışları sergileyecektir dedi ve makbuzları kendisine teslim etti.

TUT İLÇESİNDE İMAM-HATİP’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ Kahta kahtahaber kahta haber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemrut vali kaymakam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI