Advert
Advert

Çelikhan Kaymakamı Mustafa İkbal EŞKİ köy ziyaretlerine devam ediyor

Askerhan köyünü ziyaret eden Kaymakam EŞKİ vatandaşlar ile buluşup sorunları yerinde dinledi. Kamu hizmetlerinin sunumunda kamu kurum ve kuruluşları ile vatandaşların arasındaki iş birliği, güç birliği ve uyumunu sağlayan Kaymakam Eşki, gerçekleştirdiği ziyaretlerde, tarımdan sağlığa, eğitimden yol yapımlarına, hayvancılıktan sulama alanlarına kadar, köy sakinlerinin isteklerini dinleyerek, köylere yönelik yatırım programları hakkında bilgiler verdi.

Çelikhan Kaymakamı Mustafa İkbal EŞKİ köy ziyaretlerine devam ediyor
Çelikhan Kaymakamı Mustafa İkbal EŞKİ köy ziyaretlerine devam ediyor .
Bu içerik 169 kez okundu.
Advert

Askerhan köyünü ziyaret eden Kaymakam EŞKİ vatandaşlar ile buluşup sorunları yerinde dinledi. Kamu hizmetlerinin sunumunda kamu kurum ve kuruluşları ile vatandaşların arasındaki iş birliği, güç birliği ve uyumunu sağlayan Kaymakam Eşki, gerçekleştirdiği ziyaretlerde, tarımdan sağlığa, eğitimden yol yapımlarına, hayvancılıktan sulama alanlarına kadar, köy sakinlerinin isteklerini dinleyerek, köylere yönelik yatırım programları hakkında bilgiler verdi.

Köy sakinlerinin istek ve ihtiyaçların en kısa sürede giderileceğini belirti. 

 

 

Çelikhan Kaymakamı Mustafa İkbal EŞKİ köy ziyaretlerine devam ediyor Kahta kahtahaber kahta haber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemru
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI