Advert
Advert

17 MAHALLEDE 35 PARKA, 35 YENİ OYUN GRUBU

Adıyaman Belediyesi, şehir genelinde toplam 35 parkta yenileme çalışması başlattı

17 MAHALLEDE 35 PARKA, 35 YENİ OYUN GRUBU
17 MAHALLEDE 35 PARKA, 35 YENİ OYUN GRUBU .
Bu içerik 221 kez okundu.
Advert

 17 mahallede bulunan 35 parkın yenileme çalışmaları hakkında bilgi veren Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, 35 parkın oyun gruplarını yenileyip, park içerisinde bakım ve düzenleme çalışmaları yapılacağını söyledi.

    Adıyaman’da köklü değişikliklerin yaşanmaya başladığını da sözlerine ekleyen Başkanımız, bir taraftan şehrin dört bir yanında devam eden yeni park projeleri, diğer taraftan da 17 mahallede bulunan 35 parkın baştan sona yenilenme çalışmalarının tamamlanması ile özellikle çocukların ve gençlerin zaman geçirebilecekleri çok güzel mekanların ortaya çıkacağını dile getirdi.

    Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkililerimiz ise 17 mahallede bulunan 35 parkta sürdürdükleri çalışmalarla ilgili olarak şu bilgileri verdi: “Belediye Başkanımızın talimatlarıyla 17 mahallemizde bulunan 35 parkta baştan sonra yenileme çalışmalarına başladık. Bu çerçevede oyun gruplarını yenileyeceğimiz, bakımını ve düzenlemesini yapacağımız bu projemize Kayalık ve Yeni Sanayi mahallelerindeki parklardan başladık. İnşallah en kısa sürede buradaki çalışmaları tamamlayıp diğer mahallelerimize geçeceğiz.”

    Mahalle sakinleri ise parklarda yapılan yeniliklerden duydukları memnun

17 MAHALLEDE 35 PARKA 35 YENİ OYUN GRUBU Kahta kahtahaber kahta haber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemrut vali kaymakam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI