Advert
Advert

Gölbaşı Belediye Ekipleri Bayram Hazırlıklarını Tamamladı

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri; mezarlıkların tamamını kurumuş otlardan temizlediler.Mezarlıkların içerisinde ve çevresinde görüntü kirliliği oluşturabilecek durumları ortadan kaldırıp bayrama hazır hale getirdiler.

Gölbaşı Belediye Ekipleri Bayram Hazırlıklarını Tamamladı
Gölbaşı Belediye Ekipleri Bayram Hazırlıklarını Tamamladı .
Bu içerik 230 kez okundu.
Advert

1.Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri; mezarlıkların tamamını kurumuş otlardan temizlediler.Mezarlıkların içerisinde ve çevresinde görüntü kirliliği oluşturabilecek durumları ortadan kaldırıp bayrama hazır hale getirdiler.Adıyaman yolu,Malatya yolu,Kahramanmaraş yolu güzergahındaki yollarda ağaçların ve çiçeklerin bakımını ilaçlamasını yaptılar.Tabiat Parkında genel temizlik yaparak vatandaşlarımızın daha nezih bir ortamda bayram tatillerini aileleriyle birlik geçirmeleri için tedbir aldılar.

2.Belediye temizlik ekibi;


mezarlıkların çevresindeki yollarda ve ilçemizin muhtelif yerlerinde asfaltlama ve yama çalışması yaptılar.1.200kg(Birtonikiyüzkg)kurban poşeti bina sakinlerine dağıtıldı.Cadde ve sokaklar temizlendi,yıkandı.


3.Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz;


ilçedeki fırınları denetledi.Kaldırım kontrolü yaparak gerekli uyarıları yaptılar.ilçemizin genel asayiş ve görüntüsünü bozacak durumlarla karşılaşmamak için uyarılar yapılıp,tedbirler alındı.Yeni Mahalle 611 Sokaktaki Belediyemize ait olan mezbahane kurban kesim günü için hazır hale getirildi.

Gölbaşı Belediye Ekipleri Bayram Hazırlıklarını Tamamladı Kahta kahtahaber kahta haber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemrut vali kay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI