Advert
Advert

Yasağa Uymayanlar Hakkında Cezai İşlem Uygulanacak.

Kahta'da yapılan kutlama ve Düğünlerde Havai Fişek Atılması Yasaklandı

Yasağa Uymayanlar Hakkında Cezai İşlem Uygulanacak.
Yasağa Uymayanlar Hakkında Cezai İşlem Uygulanacak. .
Bu içerik 273 kez okundu.
Advert

 

Kaymakamlık binası toplantı salonunda düğün salonu sahipleri ile Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya bir araya geldi.

Yapılan toplantı sonucunda Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, burada yaptığı konuşmada  düğünlerde havai fişek kullanılmasının yasaklandığını dile getirdi ve yasaklara uymayanlar hakkında cezai işlem uygulanacağını ifade etti konuşmanın devamında : 

"Düğünlerde mutluluklar olur, fakat silah kullanımından dolayı birçok düğün evi yas evine dönüşmüş. Artık biz bunlara müsaade etmeyeceğiz, emniyetimize gerekli talimatı verdim. Düğün salonlarının kapalı ve açık yerleri ile araçların park yeri dahil her tarafına kamera konulacak. Bu şekilde bu yasağa uymayanlar hakkında ve düğün salonu sahibine kesin olarak ceza verilecek. Silah atmak erkeklik sayılmaz. Silah atmakla şeref de kazanılmaz."


 Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya; din görevlileri, öğretmenler ve gazetecilerden "magandaya son vermek" için destek istedi.

Yasağa Uymayanlar Hakkında Cezai İşlem Uygulanacak. Kahta kahtahaber kahta haber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemrut vali kaymakam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI