Advert
Advert

30 Ağustos Zafer Bayramı’ Mesajı

Adıyaman’ın Kâhta İlçe Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

30 Ağustos Zafer Bayramı’ Mesajı
30 Ağustos Zafer Bayramı’ Mesajı .
Bu içerik 198 kez okundu.
Advert

 

 Başkan Toprak mesajında, “Ülkemiz üzerinde hain ve kötü emeller taşıyan terör örgütleri ve destekçilerine inat, milletimiz birlik ve beraberlik içinde güçlü geleceğini inşa etmeye tüm gücüyle devam ediyor. Her karış toprağı, aziz şehitlerimizin kanları ile sulanmış olan vatanımızı bölmek ve parçalamak isteyenlere karşı milletçe tek vücut ve tek yürek olarak yaptığımız İstiklal Savaşı’mızın büyük zafer tarihi olan 30 Ağustos’un 96. Yıldönümünü gururla kutluyoruz.

Milletimiz 30 Ağustos 1922’de elde ettiği zaferin bir benzerini, hain terör örgütü ve destekçilerine karşı 15 Temmuz 2016 yılında da gösterdi. Millet olarak 30 Ağustos Zaferi’ni kazandıran aynı ruh ve heyecan ile bugün de hain şer odakları ve destekçilerine karşı vatanımızı canla ve başla koruyoruz, koruyacağız. Bu duygu ve düşüncelerle, İstiklal Savaşı kahramanlarımızı ve aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, aziz milletimizin ve kıymetli hemşerilerimin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

 
30 Ağustos Zafer Bayramı’ Mesajı Kahta kahtahaber kahta haber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemrut vali kaymakam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI