Advert
Advert

BAŞKANDAN ‘30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI’ MESAJI

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, 30 Ağustos Zafer Bayramının 96. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

BAŞKANDAN ‘30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI’ MESAJI
BAŞKANDAN ‘30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI’ MESAJI .
Bu içerik 232 kez okundu.
Advert

 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, şanlı ecdadın miras olarak bıraktığı bu cennet vatana her zaman sahip çıkacaklarını söyledi.

     Mesajında, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın, bu milletin yokluklara rağmen inançla toprağını nasıl müdafaa ettiğinin kanıtı olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan, tarihi şanlı zaferlerle dolu olan Türk milletinin şahit olduğu en önemli zaferlerden birisi olan Sakarya Meydan Muharebesi’nin 96. yıldönümüne ulaşmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

     Tarihinin her evresinde bu tür şanlı zaferlere erişmiş olan Türk milletinin, ecdadından aldığı mirası geleceğe ulaştırmak için yine her türlü fedakârlığa hazır olduğuna da dikkat çeken Başkanımız, sözlerine şöyle devam etti: “Özellikle son yıllarda ülkemizde yaşanan olumsuzluklara karşı birlik ve beraberlik içerisinde dimdik duran milletimiz ülkesi için neler yapacağını tüm dünyaya açıkça göstermiştir. 96 yıl önce kahraman ordumuzun kazandığı zafer nasıl milletimizin bağımsız yaşama iradesinin göstergesiyse, bu zaferden 94 yıl sonra milletimiz bir kez daha milli iradesini ortaya koyarak lehine neticelendirdiği 15 Temmuz 2016 zaferinin de baş mimarı olmuştur. Bu da gösteriyor ki bu topraklarda bu milletin iradesi hep var olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, vatan için canlarını vererek cennet ülkeyi bize bırakan tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.”

BAŞKANDAN ‘30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI’ MESAJI Kahta kahtahaber kahta haber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemrut vali kaymakam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI