Advert
Advert

Servis Araçları Denetlendi

Kahta ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünden taşımalı eğitimden faydalanan öğrencilerin, okullarına güvenli ve konforlu ulaşmalarını sağlamak amacıyla okul servis araçları denetlendi.

Servis Araçları Denetlendi
Servis Araçları Denetlendi
Bu içerik 940 kez okundu.
Advert

Taşımalı eğitim öğrenci servis araçları, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Okul Servislerini Denetim Komisyonu ve Narince Komutanlığı tarafından denetlendi.

Yapılan denetimlerde servis araçlarının yönetmelik esaslarına uygunluğu ve öğrencilerin güvenliği için gerekli şartları taşıyıp taşımadıkları kontrol edildi. Yapılan denetimlerde gerekli şartları taşımayan servis araç sürücüleri, kurallara uyulması konusunda uyarıldı.

 Ayrıca denetimlerde, öğrencilerin taşıma araç ve sürücüleriyle ilgili talepleri ve şikayetlerinin olup olmadığı konusunda görüşüldü. Yapılan denetimlerde mevzuat gereği servis hizmetini yapamayacak araçlar hakkında yasal işlem yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Bayram, öğrencilerin güvenliği için servis araçlarının denetimlerinin aralıksız devam edeceğini bildirdi.

Servis Araçları Denetlendi Kahta kahtahaber kahta haber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemrut vali kaymakam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI