Advert
Advert

ADIYAMAN KÖTÜ KOKUYA İZİN VERMİYOR

Adıyaman Belediyesi, kötü koku ve görüntüye sebep olan etkenleri ortadan kaldırmak için şehir merkezindeki çöp konteynırlarında günlük temizlik yapıyor.

ADIYAMAN KÖTÜ KOKUYA İZİN VERMİYOR
ADIYAMAN KÖTÜ KOKUYA İZİN VERMİYOR
Bu içerik 976 kez okundu.
Advert

Şehir genelinde kötü koku ve görüntüye sebep olacak etkenleri ortadan kaldıran Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, bunun için çöp konteynırlarında da günlük rutin bakım yapıyor.

      Özel dizayn edilmiş araçla konteynırları dezenfekte eden ekipleri, bu şekilde il merkezindeki tüm çöp konteynırlarında oluşan zararlı böceklerin ve bakterilerin önlenmesi ve bunlardan kaynaklı yayılan kötü kokuların önüne geçiyor.

    Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri, her gün düzenli olarak çöp konteynerlerinde dezenfekte işlemi uyguladıklarını dile getirerek, bu şekilde hem pis kokuların giderildiğini, hem de haşerelerle mücadele edildiğini belirtti.

      Vatandaşlar ise yapılan uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirerek, temiz bir şehirde yaşamalarına olanak sağlayan Belediyesine teşekkür etti.

ADIYAMAN KÖTÜ KOKUYA İZİN VERMİYOR Kahta kahtahaber kahta haber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemrut vali kaymakam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI