Advert
Advert

Şube Müdürleri, Köy Okullarında İncelemelerde Bulundu

Kahta ilçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Köy okullarını ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulundu

Şube Müdürleri, Köy Okullarında İncelemelerde Bulundu
Şube Müdürleri, Köy Okullarında İncelemelerde Bulundu
Bu içerik 865 kez okundu.
Advert

Okul denetimlerine çıkan Kahta ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Öner ve Abdurrahman Yılmaz, köylerde faaliyet gösteren okulların eğitim ve inşaat durumlarını inceledi.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri okul denetimleri kapsamında Büyükbağ, Cumhuriyet, Göçeri, Akıncılar Ortaokulları ile Besele, Aktaş, Elmalı ve Akıncılar İlkokullarını ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulundu.

Köy okullarını ziyaret eden ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Öner ve Abdurrahman Yılmaz, okul yöneticilerinden bilgi aldıktan sonra öğretmen ve öğrencilerle sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

İlçe merkezi ve köylerde bulunan okullarının belirli periyodlar içerisinde mevcut durumlarını görmek ve gelişmeleri yerinde tespit etmekle birlikte, başarıyı arttırmak için okulları yakından takip ettiklerini belirten ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Öner, “geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimleri bizim için büyük önem arz etmektedir. Çocuklarımızın eğitim kalitesini artırmak, koşulları iyileştirmek ve şayet varsa bir aksaklık bunu gidermek amacıyla okullarımızı sık sık ziyaret ediyoruz. Yaptığımız ziyaretler sadece fiziki incelemelerde kalmayıp öğretmen ve öğrencilerimiz ile sohbet ederek görüş alıyoruz” şeklinde konuştu.

Şube Müdürleri Köy Okullarında İncelemelerde Bulundu Kahta kahtahaber kahta haber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemrut vali kaymaka
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI