Advert
Advert

GAP PROJELERİ VE 2018 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Kahta İlçe Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya; katma değeri yüksek ürünlerin yetiştirilmesine katkı sağlamak amacıyla GAP projeleri kapsamında 40 bin adet sertifikalı badem fidanının çiftçilerimize dağıtılacağı müjdesini verdi.

GAP PROJELERİ VE 2018 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
GAP PROJELERİ VE 2018 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
Bu içerik 1526 kez okundu.
Advert
Kâhta Kaymakamlığı tarafından gerçekleştirilen GAP Projeleri ve 2018 yılı değerlendirme toplantısına kurum amirleri ve gazeteciler katıldı.
 
GAP İdaresi tarafından kabul edilen projelerin tanıtıldığı toplantıda Kâhta Kaymakamlığı Projeler Koordinasyon Merkezi tarafından 2018 Yılı Proje Çalışmaları kapsamında kabul edilen projeler tanıtıldı.
 
2018 yılının proje ve yatırım açısından son derece önemli bir yıl olduğunu söyleyen ilçe kaymakamımız; ‘GAP İdaresince ilçemizde kabul edilen birçok proje hayata geçiriliyor. Bu önemli yatırımlar ilçemizin çehresini günden güne değiştireceğine, şehrimizin tarım, sosyoekonomik ve kültürel yapısına değer katacağına inanıyorum. Bu bağlamda 2019 yılı için de proje koordinasyon merkezi olarak gerekli çalışmalarımızı sürdürecek ve GAP İdaresi ile beraber çalışmalarımızı faaliyete koyacağız. Katma değeri yüksek ürünlerin yetiştirilmesine katkı sağlamak amacıyla GAP projeleri kapsamında 40 bin adet sertifikalı badem fidanının çiftçilerimize dağıtacağız. Bu önemli yatırımların ve projelerin ilçemize kazandırılmasında büyük emek ve katkısı olan başta Sayın Valimize, Milletvekillerimiz Sayın Ahmet Aydın ve Sayın M. Fatih Toprak’a, GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Sayın Sadrettin Karahocagil’e, Belediye Başkanımız Sayın Abdurrahman Toprak'a ve tüm kurum amiri arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
GAP PROJELERİ VE 2018 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI Kahta kahtahaber kahta haber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemrut vali k
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI