Advert
Advert

İLÇE KAYMAKAMIMIZ KÜTÜPHANE AÇILIŞINA KATILDI

İlçe kaymakamımız Ahmet Gazi Kaya Şehit Musa Özalkan Ortaokulu’nda kütüphane açılışına katıldı.

İLÇE KAYMAKAMIMIZ KÜTÜPHANE AÇILIŞINA KATILDI
İLÇE KAYMAKAMIMIZ KÜTÜPHANE AÇILIŞINA KATILDI
Bu içerik 1040 kez okundu.
Advert
Açılışa Kâhta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, Ak Parti İlçe Başkanı Bedir Yeni, İlçe Milli Eğitim Müdürü İ. Halil Tünçmen, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Kütüphanelerin öğrencilerin düşünce dünyasını geliştiren ve onlara farklı bakış açıları kazandıran önemli etkinlik merkezlerinden biri olduğunu söyleyen ilçe kaymakamı; ‘Kütüphaneler başta öğrencilerimizin eğitim, sosyal ve kültürel anlamda gelişmesi açısından önemli fırsat yerleridir.Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın en iyi şekilde eğitim görmesi ve milli ve manevi değerlerine bağlı, proje üretebilen, hayata geçirebilen nesillerin yetiştirilmesi için buna benzer projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz.  Bu nedenle yaklaşık 90 bin lira maliyetle bugün açılışını yaptığımız kütüphanenin hayırlı olmasını temenni ediyor, başta Adıyaman Vali ve Adıyaman Milletvekilimiz Sayın Ahmet Aydın olmak üzere Adıyaman Milletvekillerimiz Sayın M. Fatih Toprak’a, Sayın İ. Halil Fırat’a, Sayın Yakup Taş’a ayrıca aramızda bulunan, taleplerimize binaen vatandaşlarımız adına her zaman finans desteği sağlayan Kâhta Belediye Başkanımız Sayın Abdurrahman Toprak’a, Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Bedir Yeni’ye ve emeği geçen herkese vatandaşlarımız adına teşekkür ediyorum, şükranlarımı sunuyorum’ dedi.
Daha sonra kesilen kurdelenin ardından ilçe kaymakamı ve beraberindekiler kütüphane içerisinde incelemede bulundu.
Modern kütüphane içerisinde 1000 adet kitap, 7 bilgisayar, fotokopi ve zekâ geliştirici oyun setlerinin bulunduğu modern kütüphaneyi aynı anda 30 öğrenci kullanabilecek.
İLÇE KAYMAKAMIMIZ KÜTÜPHANE AÇILIŞINA KATILDI Kahta kahtahaber kahta haber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemrut vali kaymakam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI