Advert
Advert

Parka Spor Aletleri Monte Edildi

Kahta Belediyesi, ilçe genelindeki park ve bahçelerde mevsim şartlarına uygun çalışmalarının yanı sıra, yenilikler yapmayı da sürdürüyor.

Parka Spor Aletleri Monte Edildi
Parka Spor Aletleri Monte Edildi
Bu içerik 1037 kez okundu.
Advert

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman TOPRAK‘yemyeşil Kahta’ hedefiyle çalışmalarını hummalı şekilde yürüten Park ve Bahçeler Müdürlüğü, mevsim şartlarına uygun çalışmalarını devam ettiriyor. Ekipler, Cumhuriyet Mahallesinde yeni yapılan parka fitness çalışmaları başladı.

İlçe genelinde park ve bahçelerde yürütülen çalışmalarının yanı sıra, yenilikler yapmayı da sürdürüyor. Kahta Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların spor yapabilmeleri için parka monte edilen fitnes spor aletleri monte etmesi ile birlikte Parklardaki yenilik çalışmaları kapsamında da, vatandaşların sağlıklı yaşamı ve spor yapmalarını sağlamak amacıyla Cumhuriyet parkına fitness aletlerinin monte işlemleri gerçekleştirilerek, vatandaşların kullanımına sunuldu.

Parka Spor Aletleri Monte Edildi Kahta kahtahaber kahta haber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemrut vali kaymakam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI