Advert
Advert

Telegram 5.0 yepyeni özellikleriyle yayınlandı!

Anlık mesajlaşma uygulamaları arasında WhatsApp’ın en büyük rakibi diyebileceğimiz Telegram 5.0 sürümü ile karşımızda. Yepyeni bir tasarıma ve onunla birlikte yeni özelliklere kavuşan Telegram 5.0 ile birlikte bakalım neler sunuluyor?

Telegram 5.0 yepyeni özellikleriyle yayınlandı!
Telegram 5.0 yepyeni özellikleriyle yayınlandı!
Bu içerik 1491 kez okundu.
Advert

  

Telegram 5.0 yayınlandı!

WhatsApp’ın liderlik koltuğunda yer aldığı anlık mesajlaşma uygulamaları arasında Telegram, hızla büyüyerek 4 yıl içerisinde 200 milyondan fazla kullanıcıya erişti ve WhastApp’ın en büyük rakiplerinden birisi haline geldi.

Yenilenen bir tasarımla karşımıza çıkan Telegram 5.0 ile paylaşılan medya ve dosyalar gibi içeriklere ulaşmak daha da kolaylaştırılmış. Yeni dillere de destek sağlayan Telegram, artık Türkçe olarak kullanılabiliyor.

Instant View 2.0 sayesindeyse uygulamadan çıkmadan gönderilen linkleri veya görselleri kolayca görüntüleyebilecek, makaleleri okuyabilecek veya gerektiğinde çevirisini görebileceksiniz.

Bunların haricinde iOS ve Android platformu için özel yenilikler ve hata düzeltmeleri de içeren Telegram güncellemesi, özellikle iOS versiyonunda ciddi hataların bulunduğu söylenirken, 400’den fazla küçük hatanın giderildiği belirtildi.

Android için videolara yakınlaştırma özelliğinin de nihayet kullanıma sunulduğu Telegram son sürümünü App Store veya Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Telegram 5.0 yepyeni özellikleriyle yayınlandı! Kahta kahtahaber kahta haber haber tut kahta kahtatime KAHTATİME adıyaman samsat gerger gölbaşı çelikan tut besni çelikhan sincik menzil safvan nemrut vali kaymakam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKANA HEDİYE
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI
JANDARMA’DA TERFİ HEYECANI